Slovo majitele společnosti

Za dobu své existence od svého založení v roce 1990 GUMMI–PRINT vyrostl do pozice jedné z největších společností působících na trhu výrobků pro polygrafický průmysl. Věříme, že je to odměna za naši flexibilitu, ale také projev Vaší důvěry, za kterou Vám upřímně děkujeme. Zároveň však Vaši důvěru vnímáme jako závazek, kterému chceme dostát – chceme i nadále zkvalitňovat své služby, uvádět na trh nové produkty a služby, a vždy Vám tak nabízet něco navíc.

Naším cílem je být stále lepší v tom, co děláme – poskytovat našim klientům špičkový servis za konkurenceschopné ceny, neustále se zlepšovat a být vždy krok před konkurencí. Usilujeme o vytvoření takového pracovního prostředí, které podporuje motivaci, vysokou výkonnost a kreativitu zaměstnanců. Vážíme si kvalitních a spolehlivých obchodních partnerů, kteří přispívají k dosažení našeho cíle. Jen díky Vám je společnost GUMMI-PRINT, a.s. tam, kde je.

Ujišťujeme Vás, že i v následujících letech budeme stavět na své firemní kultuře, která se opírá o absolutní spolehlivost, osobní závazek vůči klientům, upřímnost a přátelský přístup. Těšíme se na osobní setkání s Vámi.

Ing. František Švec
předseda představenstva