Víkendová linka

Na základě dlouholetých znalostí polygrafického trhu a potřeb zákazníků v tuzemsku, ale i v zahraničí, pro vás společnost GUMMI–PRINT, a.s. připravila novou, ojedinělou službu – VÍKENDOVÝ SERVIS.

Pro zákazníky v České republice jsme připravili víkendovou linku – možnost objednání a následné dodání polygrafických materiálů i o víkendu. Touto službou se snažíme vyjít vstříc potřebám zákazníků, kteří často pracují non-stop. Každý zákazník má možnost kterýkoliv víkend od 8.00 – 18.00 h zavolat na naši bezplatnou linku 800 444 461 a objednat si polygrafické materiály, které jsme díky našemu profesionálnímu týmu prodejců a kvalitnímu logistickému zázemí schopni doručit během několika hodin až do vaší tiskárny.

Momentálně jsme schopni zajistit o víkendu tyto materiály – tiskové potahy, tiskové desky, chemii, knihařská lepidla, barvy a spotřební materiál do tiskáren.

Sortiment produktů, které jsme schopni dodat i o víkendu, však neustále rozšiřujeme a pevně věříme, že v co nejkratší době bude naše víkendová linka schopna nabídnout všechny skladové produkty vedené společností GUMMI–PRINT, a.s..

Víme, jak je čas pro vás důležitý, proto vaše problémy přenechejte nám a my je za vás vyřešíme.