Co nabízíme, co umíme

Jsme spolehlivý partner, který vám šetří čas, starosti a náklady spojené s provozem vaší společnosti. Nabízíme produkty a služby prvotřídní kvality. Uvědomujeme si, že prodávat levné zboží ze skladu může opravdu každý. Jen málokdo však dokáže nabídnout za konkurenceschopnou cenu vysoce kvalitní, optimalizované řešení na míru. Pro naši společnost je to ale nutnost. Proto se snažíme být vám – svým klientům – blíž, naslouchat vašim přáním a pružně na ně reagovat.

Jak fungujeme

Abychom mohli poskytovat nejlepší služby, je naše organizační struktura velice flexibilní. Díky tomu se můžeme snadno a pružně přizpůsobit jakémukoliv individuálnímu přání zákazníka. V každém článku této struktury fungují skuteční profesionálové, kteří se ve svém oboru dokonale orientují a přesně vědí, co v danou chvíli dělat.

Naši obchodníci umí každému zákazníkovi doporučit výrobky a služby s ohledem na jeho konkrétní požadavky a přání a „ušít mu tak nabídku na míru“ podle jeho potřeb.

Náš zákaznický servis reaguje pohotově na každou objednávku, kterou přijme a poskytuje i další informace, které zákazník požaduje.

Naši řidiči se pak postarají o to, aby zboží bylo doručeno ve stanovený čas na správné místo.

Naše řešení

Řešení pro malé a střední firmy

Malé a střední firmy jsou pro nás stejně důležití zákazníci jako ti největší. Malé firmy potřebují rychlá řešení, která okamžitě fungují a za dostupnou cenu. Klademe proto důraz na jednoduchost, srozumitelnost a ucelenost celého systému.

Řešení pro velké společnosti

Velké firmy jsou specifické právě tím, že jsou velké. Jejich nároky jsou značné a často atypické a vyžadují úplně jiný přístup. To klade na dodavatele mimořádné nároky. Patříme k úzké špičce ve svém oboru, která tyto požadavky opakovaně a úspěšně zvládá.